135 kişi AK Parti’ye katıldı

Parti binasında tertip eden merasime AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz ve parti yöneticileri katıldı.

AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, MHP’den Fatih Canan, Fatih Görü, Ertan Taş ve Eyüp Gürbüz, DP üyesi Ramazan Kurtulmuş, Caner Kurtulmuş, Özkan Kısa, Kamil Vakıf, Abdülkadir Kurtulmuş ve Ramazan Şahin, SP’den Cezmi Perçinoğlu ve İsmail Sevim ile şimdiye kadar hiç bir partiye üye olmayan 123 kişinin AK Parti saflarına katıldığını ifade etti.  AK Parti’ye katılan 135 kişiyi temsilen 14 kişiye parti rozeti katıldı.
Bu arada, Milletvekili İshak Gazel, Kütahya’da 11 sene süresince Anavatan Partisi’nin şehir başkanlığı görevini yapan iş adamı İsmail Çelik’in de AK Parti’ye katılmasının kendilerine güç verdiğini ifade etti. Gazel, “Yaklaşık 2 ay süresince gece demeden gündüz demeden çalıştık. Toplumumuzun her kesiminden halkımızın büyük bir teveccühü var.Seçim çalışmalarımız esnasında halkımız bizlere, istikrar için AK Parti’ye rey vereceğini söylüyor. Yeni Türkiye yolunda hep birlikte beraber çalışacağız. Şu ana kadar Türkiye’nin yaşamış olduğu en ehemmiyetli seçimlerden bir tanesini yapıyoruz. Bu seçimdeki şartlar çok değişti. Başka bir söylemle büyüyen ve güçlenen bir Türkiye’nin önünü kesmek için, zayıflatmak için, içerisi dışarısı toplanmış Türkiye’ye saldırıyor. Böyle bir tablo ile karşı karşıyayız” diye konuştu.

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti’ye katılımları sebebiyle yeni üyelere teşekkür etti.
Yeni üyelerin rozetleri AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz, Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz tarafından takıldı. 

Bir önceki yazımız olan BBP'den AK Parti'ye katılım başlıklı makalemizde ak parti, bbp ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.